








Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Programų skaičius | 12 |
| Skaitmeninis laikmatis | Taip |
| Talpa | 9 litrai |
| Temperatūra (maks.) | 200 °C |
| Kepimo funkcija | Taip |
| Laikmačio trukmė | 60 min. |
| Kepimo funkcija | Taip |
| Produkto tipas | Karšto oro gruzdintuvė |
| Temperatūra (min.) | 50 °C |
| Produkto spalva | Juoda |
| Indaplovėje plaunamos dalys | Taip |
| Valdymo tipas | Palieskite |
| Nelipni danga | Taip |
| Nuimamas dubuo | Taip |
| Konstrukcijos tipas | Dvigubas |
| Galia | 2200 W |
| Maksimali įėjimo galia | 2600 W |
| Integruotas ekranas | Taip |
| Įspėjimai | Nepalikite gruzdintuvės be priežiūros, kai ji veikia. Įsitikinkite, kad gruzdintuvė tinkamai įžeminta. Būkite atsargūs tvarkydami karštą aliejų. |