-
−10%
Ryžių viryklė Westinghouse WKRCHS10EU 2,5 l 700 W Balta
Ryžių viryklė Westinghouse WKRCHS10EU 2,5 l 700 W Balta
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Įjungimo / išjungimo jungiklis | Taip |
| Indikacinė lemputė | Taip |
| Nuimamas dangtis | Taip |
| Funkcija „Palaikyti šilumą“ | Taip |
| Automatinės programos | Taip |
| Nuimamas dubuo | Taip |
| Dubens talpa | 2,5 l |
| Garų gaminimas | Taip |
| Integruotas ekranas | Ne |
| Valdymo tipas | Palieskite |
| Nelipni danga | Taip |
| Produkto spalva | Balta |
| Galia | 700 W |
| Svoris | 1 kg |
| Gylis | 240 mm |
| Plotis | 290 mm |
| Ūgis | 290 mm |
| Garinimo krepšelis | Taip |
| Pridedamas šaukštas | Taip |
| Matavimo puodelis | Taip |
| Įspėjimai | Naudokite tik ant stabilių, sausų paviršių. Nemerkite įrenginio į vandenį ar kitus skysčius., Nenaudokite prietaiso, jei pažeistas elektros laidas. |