„Philips NA 352/00 Dual Basket Airfryer“.
„Philips NA 352/00 Dual Basket Airfryer“.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Pavojingi kroviniai | Ne |
| Kepimo funkcija | Taip |
| Talpa | 9 litrai |
| Temperatūra (min.) | 40 °C |
| Reguliuojamas termostatas | Taip |
| Temperatūra (maks.) | 200 °C |
| Momentinis įjungimas | Taip |
| Produkto tipas | Karšto oro gruzdintuvė |
| Mažai riebalų turinti kepimo technologija | Greitas oras |
| Programų skaičius | 8 |
| Kepimo funkcija | Taip |
| Gruzdintuvės maisto talpa | 1,5 kg |
| Atsparus karščiui | Taip |
| Laikmačio trukmė | 60 min. |
| Šilumos palaikymo funkcija | Ne |
| Asmenų skaičius | 6 asmuo(-enys) |
| „Rapid Air“ technologija | Taip |
| Iš anksto nustatytos maisto gaminimo programos | Taip |
| Skaitmeninis laikmatis | Taip |
| Laido laikymas | Taip |
| Įjungimo / išjungimo jungiklis | Ne |
| Indaplovėje plaunamos dalys | Taip |
| Medžiaga | Plastikas, Metalas |
| Rankena(-os) | Taip |
| Nuimamas dubuo | Taip |
| Konstrukcijos tipas | Dvigubas |
| Valdymo tipas | Palieskite |
| Produkto spalva | Juoda, Bronza |
| Nelipni danga | Taip |
| Vėsios lietimui rankenos | Taip |
| Vėsus sieninis korpusas | Taip |
| Neslystančios kojelės | Taip |
| Lengva valyti | Taip |
| Laido ilgis | 0,8 m |
| Prietaiso išdėstymas | Atskiras |
| Nepridegantis vidinis dubuo | Taip |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50 Hz |
| Galia | 2750 W |
| Automatinis išsijungimas | Ne |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Gylis | 443,9 mm |
| Plotis | 382,5 mm |
| Ūgis | 314,2 mm |
| Svoris | 7,85 kg |
| Rankinis | Taip |
| Garantinis laikotarpis | 2 metai |
| Nesudėtyje nėra | Bisfenolis A (BPA) |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt. |
| Ekrano tipas | LED |
| Maitinimo šviesos diodas | Ne |
| Integruotas ekranas | Taip |
| Indikacinė lemputė | Ne |
| Pasiruošimo signalas | Taip |
| Temperatūros indikatorius | Taip |
| Įspėjimai | Įsitikinkite, kad gruzdintuvė tinkamai įžeminta. Nepalikite gruzdintuvės be priežiūros, kai ji veikia. Būkite atsargūs tvarkydami karštą aliejų. |