Esperanza EKA005 bealiejis keptuvė turi 8 litrų talpą ir veikia 1600W galia. Ji siūlo 10 virimo programų, reguliuojamą temperatūrą ir nerūdijančio plieno korpusą.
Esperanza EKA005 bealiejis keptuvė turi 8 litrų talpą ir veikia 1600W galia. Ji siūlo 10 virimo programų, reguliuojamą temperatūrą ir nerūdijančio plieno korpusą.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 15 - 16*
d. d.
Esperanza EKA005 bealiejų fritūrinė turi 8 litrų talpą ir veikia 1600W. Ji siūlo 10 gaminimo programų, reguliuojamą temperatūrą ir nerūdijančio plieno korpusą.
Dizainas | |
|---|---|
| Laido ilgis | 0.90 m |
| Neslystančios kojelės | Taip |
| Valdymo tipas | Jutiklinis |
| Nuimamas padėklas | Taip |
| Korpuso medžiaga | Nerūdijantis plienas |
| Korpuso dizainas | Atviras |
| Produkto spalva | Inox, Juoda |
Galia | |
| AC įtampa | 220-240 V |
Svoris ir Išmatavimai | |
| Aukštis | 325 mm |
| Gylis | 417 mm |
| Plotis | 320 mm |
Gaminimo Funkcijos ir Programos | |
| Indikacinė šviesa | Taip |
| Kepimo funkcija | Taip |
| Reguliuojama temperatūra | Taip |
Išėjimo Talpa | |
| Talpa | 8 l |
| Be aliejaus gaminimas | Taip |
Saugaus Naudojimo Įspėjimas | |
| Įspėjimai | Būkite atsargūs dirbdami su karštu aliejumi. Įsitikinkite, kad fritūrinė yra tinkamai žeminta. Ne palikite fritūrinės be priežiūros, kai ji veikia. |