Esperanza EKA004 bealiejis keptuvė turi 8 litrų talpą, veikia 1700W galia ir pasiekia maksimalų 200°C temperatūrą. Ji siūlo 8 gaminimo programas, jutiklinį valdymo skydelį ir nuimamą padėklą patogiam valymui.
Esperanza EKA004 bealiejis keptuvė turi 8 litrų talpą, veikia 1700W galia ir pasiekia maksimalų 200°C temperatūrą. Ji siūlo 8 gaminimo programas, jutiklinį valdymo skydelį ir nuimamą padėklą patogiam valymui.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 15 - 16*
d. d.
Esperanza EKA004 be riebalų keptuvė turi 8L talpą ir veikia 1700W galia, pasiekdama maksimalų 200°C temperatūrą. Ji siūlo 8 gaminimo programas, jutiklinį valdymo skydelį ir nuimamą padėklą lengvam valymui.
Dizainas | |
|---|---|
| Produkto spalva | Juoda, Inox |
| Valdymo tipas | Jutiklinis |
| Laido ilgis | 0.90 m |
| Korpusas | Stovintis |
| Nuimamas padėklas | Taip |
| Neslystančios kojos | Taip |
| Programų skaičius | 8 |
| Korpuso medžiaga | Nerūdijantis plienas |
Galia | |
| Maksimali galia | 1700 W |
| AC įtampa | 220-240 V |
Svoris ir matmenys | |
| Gylis | 340 mm |
| Plotis | 285 mm |
| Aukštis | 330 mm |
Gaminimo funkcijos ir programos | |
| Maksimali temperatūra (įprasta) | 200 °C |
| Indikacijos lemputė | Taip |
| Atšildymo funkcija | Taip |
| Reguliuojama temperatūra | Taip |
| Laikmačio trukmė | 60 min |
| Keptuvės funkcija | Taip |
Išvesties talpa | |
| Produkto tipas | Karšto oro keptuvė |
| Talpa | 8 L |
| Be riebalų gaminimas | Taip |
Saugos įspėjimas | |
| Įspėjimai | Neišjunkite keptuvės, kol ji veikia. Būkite atsargūs, kai tvarkote karštą aliejų. Užtikrinkite, kad keptuvė būtų tinkamai įžeminta. |