- Nauja
„NutriBullet XXL“ skaitmeninė oro gruzdintuvė, viena, 7 l, atskira, 1800 W, karšto oro gruzdintuvė, juoda
„NutriBullet XXL“ skaitmeninė oro gruzdintuvė, viena, 7 l, atskira, 1800 W, karšto oro gruzdintuvė, juoda







„NutriBullet XXL“ skaitmeninė oro gruzdintuvė, viena, 7 l, atskira, 1800 W, karšto oro gruzdintuvė, juoda
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Iš anksto nustatytos maisto gaminimo programos | Taip |
| Produkto tipas | Karšto oro gruzdintuvė |
| Talpa | 7 litrai |
| Kepimo funkcija | Taip |
| Kepimo funkcija | Taip |
| Programų skaičius | 8 |
| Konstrukcijos tipas | Vienvietis |
| Lengva valyti | Taip |
| Valdymo tipas | Palieskite |
| Produkto spalva | Juoda |
| Nelipni danga | Taip |
| Nuimamas dubuo | Taip |
| Indaplovėje plaunamos dalys | Taip |
| Prietaiso išdėstymas | Atskiras |
| Galia | 1800 W |
| Svoris | 6,79 kg |
| Ūgis | 393 mm |
| Plotis | 360 mm |
| Rankinis | Taip |
| Nesudėtyje nėra | Bisfenolis A (BPA) |
| Integruotas ekranas | Taip |