Noveen DoubleCrisp AF5050 X-LINE Riebalų neturinti gruzdintuvė 1700 W Juoda
Noveen DoubleCrisp AF5050 X-LINE Riebalų neturinti gruzdintuvė 1700 W Juoda























Noveen DoubleCrisp AF5050 X-LINE Riebalų neturinti gruzdintuvė 1700 W Juoda
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Šilumos palaikymo funkcija | Taip |
| Temperatūra (maks.) | 200 °C |
| Skaitmeninis laikmatis | Taip |
| Reguliuojamas termostatas | Taip |
| Kepimo funkcija | Taip |
| Temperatūra (min.) | 50 °C |
| Produkto tipas | Karšto oro gruzdintuvė |
| Programų skaičius | 13 |
| Talpa | 11 litrų |
| Konstrukcijos tipas | Dvigubas |
| Produkto spalva | Juoda |
| Valdymo skydelio spalva | Juoda |
| Valdymo tipas | Palieskite |
| Vėsios lietimui rankenos | Taip |
| Prietaiso išdėstymas | Atskiras |
| Nepridegantis vidinis dubuo | Taip |
| Galia | 1700 W |
| Apsauga nuo perkaitimo | Taip |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Gylis | 250 mm |
| Plotis | 411 mm |
| Ūgis | 466 mm |
| Svoris | 9,6 kg |
| Integruotas ekranas | Taip |
| Ekrano tipas | LED |
| Įspėjimai | Įsitikinkite, kad gruzdintuvė tinkamai įžeminta. Būkite atsargūs tvarkydami karštą aliejų. Nepalikite gruzdintuvės be priežiūros, kai ji veikia. |