Ninja SL451EU gruzdintuvė Dviguba 9,5 l Atskirai pastatoma 2470 W Karšto oro gruzdintuvė Juoda
Ninja SL451EU gruzdintuvė Dviguba 9,5 l Atskirai pastatoma 2470 W Karšto oro gruzdintuvė Juoda
Ninja SL451EU gruzdintuvė Dviguba 9,5 l Atskirai pastatoma 2470 W Karšto oro gruzdintuvė Juoda
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Kepimo funkcija | Taip |
| Džiovinimo funkcija | Taip |
| Temperatūra (maks.) | 240 °C |
| Reguliuojamas termostatas | Taip |
| Kepimo funkcija | Taip |
| Kepimo funkcija | Taip |
| Produkto tipas | Karšto oro gruzdintuvė |
| Talpa | 9,5 l |
| Programų skaičius | 6 |
| Temperatūra (min.) | 40 °C |
| Prietaiso išdėstymas | Atskiras |
| Indaplovėje plaunamos dalys | Taip |
| Nelipni danga | Taip |
| Produkto spalva | Juoda |
| Valdymo skydelio spalva | Juoda |
| Nuimamas dubuo | Taip |
| Rankena(-os) | Taip |
| Neslystančios kojelės | Taip |
| Lengva valyti | Taip |
| Laido ilgis | 0,8 m |
| Apžiūros langas | Ne |
| Konstrukcijos tipas | Dvigubas |
| Galia | 2470 W |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Gylis | 470 mm |
| Ūgis | 385 mm |
| Plotis | 280 mm |
| Svoris | 10,3 kg |
| Receptų knyga | Taip |
| Integruotas ekranas | Taip |