-
−10%
Ši mikrobangų krosnelė su 20 L talpa ir 800 W galia užtikrina greitą maisto ruošimą, o integruota grotelių funkcija su 1000 W leidžia pasigaminti skanius patiekalus. Be to, ji turi skaitmeninį laikmatį, 5 galios lygius ir lengvai valomą nerūdijančio plieno vidų.
Ši mikrobangų krosnelė su 20 L talpa ir 800 W galia užtikrina greitą maisto ruošimą, o integruota grotelių funkcija su 1000 W leidžia pasigaminti skanius patiekalus. Be to, ji turi skaitmeninį laikmatį, 5 galios lygius ir lengvai valomą nerūdijančio plieno vidų.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 8 - 9*
d. d.
Amica AMMB20E1GB mikrobangų krosnelė su grilio funkcija, talpa 20 L ir galia 800 W, pasižymi elegantišku juodu dizainu ir patogumu.
Savybės | |
|---|---|
| Produkto tipas | Grilio mikrobangų krosnelė |
| Produkto spalva | Juoda |
| Sušildymo lėkštė | Taip |
| Sušildymo lėkštės dydis | 2.45 cm |
| Valdymo tipas | Mygtukai, Sukamoji |
| Laikmatis | Taip |
| Prietaiso montavimas | Integruotas |
| Mikrobangų galia | 800 W |
| Grilio galia | 1000 W |
| Galios lygių skaičius | 5 |
| Vidaus talpa | 20 L |
| Vidaus apšvietimas | Taip |
| Durų atidarymo tipas | Mygtukas |
Galia | |
| AC įėjimo įtampa | 230 V |
| Prijungtas apkrovimas | 1250 W |
Svoris ir matmenys | |
| Aukštis | 38.6 cm |
| Plotis | 59.5 cm |
| Svoris | 15 kg |
| Gylis | 34.6 cm |
Virimo funkcijos ir programos | |
| Atšildymo funkcija | Taip |
| Pakartotinio šildymo funkcija | Taip |
| Virimo programų skaičius | 8 |
| Grilis | Taip |