-
−6%
Mažo riebumo karšto oro gruzdintuvė ProfiCook PC-FR 1147 H
Mažo riebumo karšto oro gruzdintuvė ProfiCook PC-FR 1147 H
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Prietaiso išdėstymas | Atskiras |
| Produkto spalva | Juoda |
| Nuimamas dėklas | Taip |
| Rankena(-os) | Taip |
| Lengva valyti | Taip |
| Valdymo tipas | Mygtukai |
| Konstrukcijos tipas | Vienvietis |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50 / 60 Hz |
| Apsauga nuo perkaitimo | Taip |
| Galia | 1500 W |
| Įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Gylis | 330 mm |
| Ūgis | 263 mm |
| Svoris | 3,9 kg |
| Plotis | 304 mm |
| Produkto tipas | Karšto oro gruzdintuvė |
| Reguliuojamas termostatas | Taip |
| Maisto gaminimo programų skaičius | 7 |
| Kepimas mažai riebalų | Taip |
| Talpa | 2,5 l |
| Integruotas ekranas | LED |
| Temperatūros indikatorius | Taip |
| Laikmatis | Taip |
| Įspėjimai | Nepalikite gruzdintuvės be priežiūros, kai ji veikia. |