- Prekė sandelyje
Karšto oro gruzdintuvė Tefal EY245B10, juoda, 1500 W, 5 l
Karšto oro gruzdintuvė Tefal EY245B10, juoda, 1500 W, 5 l



Karšto oro gruzdintuvė Tefal EY245B10, juoda, 1500 W, 5 l
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | TEFAL, Tefal |
| Modelis | EY245B10 |
| Ilgis | 37.50 cm, 380 mm. |
| Plotis | 27.3 cm, 370 mm. |
| Aukštis | 32 cm, 388 mm. |
| Svoris | 3.65 kg, 4.724 kg. |
| Galia | 1500 W |
| Spalva | Pilka sp |
| Medžiaga | Plastikas |
| Talpa | 5 l |
| Laikmatis | Taip |
| Darbinė temperatūra | 40 - 200°C |
| Nelimpanti danga | Taip |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 mėn |
| Pagaminimo šalis | CN |