-
−19%
Tefal Easy Fry & Grill EY5058 su jutikliniu valdymu ir reguliuojamu termostatu (80-200 °C) užtikrina tikslų gaminimo procesą, o 8 iš anksto nustatytos programos ir 60 minučių skaitmeninis laikmatis leidžia lengvai paruošti įvairius patiekalus.
Tefal Easy Fry & Grill EY5058 su jutikliniu valdymu ir reguliuojamu termostatu (80-200 °C) užtikrina tikslų gaminimo procesą, o 8 iš anksto nustatytos programos ir 60 minučių skaitmeninis laikmatis leidžia lengvai paruošti įvairius patiekalus.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 8 - 9*
d. d.
Tefal Easy Fry & Grill yra kompaktiška 4,2 litro karšto oro gruzdintuvė, sukurta patogiam naudojimui ir lengvam valymui. Ji pasižymi jutiklinio valdymo sąsaja, 8 iš anksto nustatytomis kepimo programomis ir reguliuojamu termostatu.
Dizainas | |
|---|---|
| Produkto spalva | Juoda |
| Žiūrėjimo langas | Ne |
| Prietaiso vieta | Atskiras |
| Valdymo tipas | Jutiklinis |
| Nuimamas dubuo | Taip |
| Lengva valyti | Taip |
| Dubens medžiaga | PTFE |
| Konstrukcijos tipas | Viengubas |
| Įjungimo/išjungimo jungiklis | Taip |
| Rankena(-os) | Taip |
Galia | |
| Galia | 1550 W |
Svoris ir matmenys | |
| Pakuotės aukštis | 370 mm |
| Pakuotės gylis | 398 mm |
| Gylis | 361 mm |
| Aukštis | 324 mm |
| Pakuotės plotis | 314 mm |
| Pakuotės svoris | 6.8 kg |
| Svoris | 5.4 kg |
| Plotis | 270 mm |
Veikimas | |
| Laikmačio trukmė | 60 min |
| Iš anksto nustatytos kepimo programos | Taip |
| Temperatūra (min) | 80 °C |
| Keptuvės funkcija | Taip |
| Asmenų skaičius | 6 asmenys |
| Reguliuojamas termostatas | Taip |
| Produkto tipas | karšto oro gruzdintuvė |
| Skaitmeninis laikmatis | Taip |
| Grilis | Taip |
| Talpa | 4.2 L |
| Programų skaičius | 8 |
| Temperatūra (max) | 200 °C |
| Džiovinimo funkcija | Taip |
Pakuotės turinys | |
| Grilio plokštė | Taip |
| | |
Indikacija | |
| Įmontuotas ekranas | Taip |