Karšto oro gruzdintuvė NOVEEN AF550 6,5 l 1600 W juoda, sidabrinė
Karšto oro gruzdintuvė NOVEEN AF550 6,5 l 1600 W juoda, sidabrinė




Karšto oro gruzdintuvė NOVEEN AF550 6,5 l 1600 W juoda, sidabrinė
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Konstrukcijos tipas | Vienvietis |
| Produkto spalva | Juoda |
| Nuimamas dubuo | Taip |
| Neslystančios kojelės | Taip |
| Rankena(-os) | Taip |
| Valdymo tipas | Palieskite |
| Prietaiso išdėstymas | Atskiras |
| Vėsios lietimui rankenos | Taip |
| Lengva valyti | Taip |
| Galia | 1600 W |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Apsauga nuo perkaitimo | Taip |
| Plotis | 320 mm |
| Gylis | 270 mm |
| Svoris | 4,6 kg |
| Ūgis | 360 mm |
| Kepimo funkcija | Ne |
| Laikmačio trukmė | 60 min. |
| Kepimo funkcija | Taip |
| Programų skaičius | 8 |
| Mažai riebalų turinti kepimo technologija | Greitas oras |
| Reguliuojamas termostatas | Taip |
| Iš anksto nustatytos maisto gaminimo programos | Taip |
| Temperatūra (maks.) | 200 °C |
| Skaitmeninis laikmatis | Taip |
| Temperatūra (min.) | 80 °C |
| Produkto tipas | Karšto oro gruzdintuvė |
| Talpa | 6,5 l |
| Integruotas ekranas | Taip |
| Pasiruošimo signalas | Taip |