-
−9%
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 8 - 9*
d. d.
Ninja AF500EU yra didelės talpos karšto oro gruzdintuvė, skirta sveikam ir greitam maisto ruošimui. Su 10,4 L talpa, ji idealiai tinka didelėms šeimoms ir vakarėliams. Naudodama pažangią karšto oro technologiją, ji užtikrina tolygų ir greitą maisto kepimą.
| | |
|---|---|
Dizainas | |
| Produkto spalva | Nerūdijantis plienas, Juoda |
| Nelipnus vidinis dubuo | Taip |
| Valdymo tipas | Rotacinis |
| Įjungimo/išjungimo jungiklis | Taip |
| Lengva valyti | Taip |
| Prietaiso tipas | Nepriklausomas |
| Valdymo pulto spalva | Juoda |
| Neslystančios kojos | Taip |
| Indaplovėje plaunami komponentai | Taip |
| Peržiūros langelis | Ne |
| Nuimamas dubuo | Taip |
| Konstrukcijos tipas | Dvigubas |
| Rankena(s) | Taip |
Galia | |
| Automatinis išjungimas | Taip |
| AC įėjimo įtampa | 220-240 V |
| Galia | 2470 W |
| AC įėjimo dažnis | 50-60 Hz |
Svoris ir matmenys | |
| Pakuotės plotis | 388 mm |
| Svoris | 9,4 kg |
| Gylis | 270 mm |
| Plotis | 450 mm |
| Pakuotės gylis | 568 mm |
| Pakuotės svoris | 9,5 kg |
| Ūgis | 327 mm |
| Pakuotės ūgis | 419 mm |
Veikimas | |
| Produkto tipas | Karšto oro gruzdintuvė |
| Keptuvės funkcija | Taip |
| Iš anksto nustatyti gaminimo programos | Taip |
| Asmenų skaičius | 8 asmenys |
| Kepimo funkcija | Taip |
| Temperatūra (min) | 40 °C |
| Džiovinimo funkcija | Taip |
| Temperatūra (max) | 240 °C |
| Skaitmeninis laikmatis | Taip |
| Reguliuojamas termostatas | Taip |
| Programų skaičius | 7 |
| Kepimo funkcija | Taip |
| Talpa | 10,4 L |
Indikacija | |
| Integruotas ekranas | Taip |