Gorenje BM235G1SYB yra integruota mikrobangų krosnelė su 23 litrų talpa ir 900 vatų mikrobangų galia. Ji turi nerūdijančio plieno vidų, 1200 vatų kvarcinį grotelių ir devyni automatinio gaminimo programų pasirinkimai, leidžiančius lengvai paruošti įvairius patiekalus.
Gorenje BM235G1SYB yra integruota mikrobangų krosnelė su 23 litrų talpa ir 900 vatų mikrobangų galia. Ji turi nerūdijančio plieno vidų, 1200 vatų kvarcinį grotelių ir devyni automatinio gaminimo programų pasirinkimai, leidžiančius lengvai paruošti įvairius patiekalus.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 8 - 9*
d. d.
Gorenje BM235G1SYB yra įmontuojamas kombinuotas mikrobangų krosnelė su 23 litrų talpa ir 900 vatų mikrobangų galia. Ji turi nerūdijančio plieno vidų, kvarcinio grotelių elemento su 1200 vatų galia ir devynis automatinio gaminimo programas, leidžiančias lengvai paruošti įvairius patiekalus.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto Tipas | Įmontuojama Kombinuota Mikrobangų Krosnelė |
| Prekės Ženklas | Gorenje |
| Modelis | BM235G1SYB |
Specifikacijos | |
| Matmenys | 595 mm (P) × 390 mm (A) × 351 mm (G) |
| Svoris | 18 kg |
| Spalva | Juoda |
| Vidinė Medžiaga | Nerūdijantis Plienas |
Techniniai Duomenys | |
| Mikrobangų Galia | 900 W |
| Grotelių Galia | 1200 W |
| Talpa | 23 L |
| Galingumo Lygių Skaičius | 5 |
| Triukšmo Lygis | 58 dB |
Papildoma Informacija | |
| Automatiniai Gaminimo Programos | 9 |
| Vaikų Užraktas | Taip |
| Laikmačio Trukmė | 60 min |
| Valdymo Tipas | Rotacinis, Jutiklinis |
| Durų Atidarymo Tipas | Mygtukas |
| Saugos Įspėjimas | Naudokite mikrobangų krosnelę tik numatytam tikslui. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. |