-
−8%
Tefal Easy Fry Silence EY551HE0 yra 5 L oro gruzdintuvė, kurios temperatūros diapazonas svyruoja nuo 40 °C iki 220 °C ir turi 10 išankstinių gaminimo programų. Ji pasižymi lietimui jautriu valdymu, nelipnia danga ir indaplovėje plaunamais komponentais, todėl valymas yra paprastas.
Tefal Easy Fry Silence EY551HE0 yra 5 L oro gruzdintuvė, kurios temperatūros diapazonas svyruoja nuo 40 °C iki 220 °C ir turi 10 išankstinių gaminimo programų. Ji pasižymi lietimui jautriu valdymu, nelipnia danga ir indaplovėje plaunamais komponentais, todėl valymas yra paprastas.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 8 - 9*
d. d.
Tefal Easy Fry Silence EY551HE0 yra 5 L karšto oro fryer'is su temperatūros diapazonu nuo 40 °C iki 220 °C ir 10 išankstinių gaminimo programų. Jame yra jutiklinis valdymas, nelipni danga ir indaplovėje plovimui tinkamos dalys, kas palengvina valymą.
Ypatybės | |
|---|---|
| Temperatūra (min) | 40 °C |
| Temperatūra (max) | 220 °C |
| Talpa | 5 L |
| Keptuvės funkcija | Taip |
| Išankstinės gaminimo programos | 10 |
| Reguliuojamas termostatas | Taip |
| Fritavimo funkcija | Taip |
| Nelikni danga | Taip |
| Indaplovėje plovimui tinkamos dalys | Taip |
| Valdymo tipas | Jutiklinis |
Dizainas | |
| Produkto spalva | Juoda, Pilka, Nerūdijantis Plienas |
| Prietaiso vieta | Atskiras |
| Konstrukcijos tipas | Viengubas |
Galia | |
| Automatinis išjungimas | Taip |
Svoris ir Išmatavimai | |
| Plotis | 280 mm |
| Gylis | 350 mm |
| Aukštis | 395 mm |
| Svoris | 4.8 kg |
Indikacija | |
| Ekrano tipas | LCD |
| Įmontuotas ekranas | Taip |