Esperanza EKA001 be riebalų keptuvė turi 2,6 L talpą ir veikia 1000 W galia, siūlydama 7 gaminimo programas. Ji pasižymi nuimamu padėklu, reguliuojama temperatūra iki 200°C ir 60 minučių laikmačiu.
Esperanza EKA001 be riebalų keptuvė turi 2,6 L talpą ir veikia 1000 W galia, siūlydama 7 gaminimo programas. Ji pasižymi nuimamu padėklu, reguliuojama temperatūra iki 200°C ir 60 minučių laikmačiu.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 15 - 16*
d. d.
Esperanza EKA001 be riebalų keptuvė turi 2.6L talpą ir veikia 1000W galia su 7 gaminimo programomis. Ji turi nuimamą padėklą, reguliuojamą temperatūrą iki 200°C ir 60 minučių laikmatį.
Dizainas | |
|---|---|
| Programų skaičius | 7 |
| Nuimamas padėklas | Taip |
| Neslidžios kojelės | Taip |
| Laido ilgis | 0.90 m |
| Korpusas | Metalinis, Plastikinis |
| Produkto spalva | Juoda |
| Valdymo tipas | Rankenėlė |
| Korpuso dizainas | Stovintis |
Galia | |
| AC įtampa | 220-240 V |
| Maksimali galia | 1000 W |
Svoris ir matmenys | |
| Aukštis | 288 mm |
| Plotis | 220 mm |
| Gylis | 300 mm |
Gaminimo funkcijos ir programos | |
| Indikacijos lemputė | Taip |
| Kepimo funkcija | Taip |
| Laikmačio trukmė | 60 min |
| Maksimali temperatūra (įprasta) | 200 °C |
| Reguliuojama temperatūra | Taip |
Išvesties talpa | |
| Be riebalų gaminimas | Taip |
| Produkto tipas | Karšto oro keptuvė |
| Talpa | 2.6 L |
Saugos įspėjimas | |
| Įspėjimai | Įsitikinkite, kad keptuvė yra tinkamai žeminta., Būkite atsargūs, kai tvarkote karštą aliejų., Neleiskite keptuvei veikti be priežiūros. |