-
−23%
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 15 - 16*
d. d.
ProfiCook PC-FR 1147 H yra 1500 W galingumo karšto oro keptuvas su 2.5 L talpa ir septyniais gaminimo programomis. Jame yra reguliuojamas termostatas, nuimamas padėklas lengvam valymui ir integruotas LED ekranas su laikmačiu.
Dizainas | |
|---|---|
| Prietaiso vieta | Nepriklausomas |
| Valdymo tipas | Mygtukai |
| Rankena(-os) | Taip |
| Lengvai valomas | Taip |
| Nuimamas padėklas | Taip |
| Produkto spalva | Juoda |
| Konstrukcijos tipas | Vientisas |
Galia | |
| Perkaitimo apsauga | Taip |
| AC įėjimo dažnis | 50 / 60 Hz |
| Įėjimo įtampa | 220 - 240 V |
Svoris ir matmenys | |
| Aukštis | 263 mm |
| Svoris | 3.9 kg |
| Gylis | 330 mm |
| Plotis | 304 mm |
Veikimas | |
| Produkto tipas | Karšto oro keptuvas |
| Reguliuojamas termostatas | Taip |
Indikacija | |
| Integruotas ekranas | LED |