- Prekė sandėlyje
Esperanza EKG010 gruzdintuvė, 3 l, 2000 W, nerūdijantis plienas
Esperanza EKG010 gruzdintuvė, 3 l, 2000 W, nerūdijantis plienas













Esperanza EKG010 gruzdintuvė, 3 l, 2000 W, nerūdijantis plienas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Power | 2000 W |
| Capacity | 3 L |
| Product colour | Inox |
| Non-slip feet | Yes |
| Housing material | Stainless steel |
| Built-in display | No |
| Cord length | 0.90 m |
| AC input voltage | 220-240 V |
| Width | 210 mm |
| Height | 250 mm |
| Depth | 370 mm |
| Adjustable temperature | Yes |
| Indication light | Yes |
| Frying function | Yes |
| Warnings | Be careful when handling hot oil., Do not leave the fryer unattended while it is in operation., Make sure the fryer is properly grounded. |