Esperanza EKA002 Riebalų neturinti gruzdintuvė 3,5 l 1350 W Juoda
Esperanza EKA002 Riebalų neturinti gruzdintuvė 3,5 l 1350 W Juoda





Esperanza EKA002 Riebalų neturinti gruzdintuvė 3,5 l 1350 W Juoda
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Number of programs | 7 |
| Removable tray | Yes |
| Housing material | Metal, Plastic |
| Non-slip feet | Yes |
| Case design | Freestanding |
| Product colour | Black |
| Control type | Touch |
| Cord length | 0.90 m |
| Maximum power | 1300 W |
| AC input voltage | 220-240 V |
| Depth | 305 mm |
| Height | 265 mm |
| Width | 230 mm |
| Maximum temperature (conventional) | 200 °C |
| Frying function | Yes |
| Adjustable temperature | Yes |
| Indication light | Yes |
| Timer duration | 60 min |
| Fat-free cooking | Yes |
| Product type | Hot air fryer |
| Volume | 8 l |
| Warnings | Be careful when handling hot oil., Do not leave the fryer unattended while it is in operation., Make sure the fryer is properly grounded. |