- Prekė sandėlyje
„Cosori Dual Blaze TwinFry“ oro gruzdintuvė, 10 litrų, juoda
„Cosori Dual Blaze TwinFry“ oro gruzdintuvė, 10 litrų, juoda
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Adjustable thermostat | Yes |
| Product type | Hot air fryer |
| Temperature (min) | 35 °C |
| Capacity | 10 L |
| Temperature (max) | 240 °C |
| Frying function | Yes |
| Number of programs | 6 |
| Baking function | Yes |
| Cool touch handle(s) | Yes |
| Handle(s) | Yes |
| Dishwasher-proof parts | Yes |
| Non-stick coating | Yes |
| Removable bowl | Yes |
| Product colour | Black |
| Easy to clean | Yes |
| Control type | Buttons, Touch |
| Control panel colour | Black |
| Construction type | Single with partition |
| Non-stick inner bowl | Yes |
| Divider | Yes |
| Easy disassembly | Yes |
| Appliance placement | Stand-alone |
| Number of frying baskets | 1 |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Power | 2800 W |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| Weight | 9.2 kg |
| Width | 518 mm |
| Depth | 332 mm |
| Height | 313 mm |
| Warnings | Be careful when handling hot oil., Do not leave the fryer unattended while it is in operation., Make sure the fryer is properly grounded. |