-
−6%
AEG AAF7SB karšto oro gruzdintuvė, 6,9 l, 1700 W, juoda
AEG AAF7SB karšto oro gruzdintuvė, 6,9 l, 1700 W, juoda
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Džiovinimo funkcija | Taip |
| Skaitmeninis laikmatis | Taip |
| Temperatūra (maks.) | 200 °C |
| Garų funkcija | Taip |
| Reguliuojamas termostatas | Taip |
| Kepimo funkcija | Taip |
| Produkto tipas | Karšto oro gruzdintuvė |
| Temperatūra (min.) | 40 °C |
| Talpa | 6,9 l |
| Produkto spalva | Juoda |
| Nelipni danga | Taip |
| Valdymo tipas | Palieskite |
| Konstrukcijos tipas | Vienvietis |
| Laido ilgis | 0,9 m |
| Indaplovėje plaunamos dalys | Taip |
| Nuimamas dubuo | Taip |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Galia | 1700 W |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Svoris | 7,4 kg |
| Plotis | 444 mm |
| Gylis | 325 mm |
| Ūgis | 397 mm |
| Integruotas ekranas | Taip |
| Įspėjimai | Būkite atsargūs tvarkydami karštą aliejų. Įsitikinkite, kad gruzdintuvė tinkamai įžeminta. Nepalikite gruzdintuvės be priežiūros, kai ji veikia. |