- Prekė sandėlyje
Yato YT-82020 veržliaraktis 1/4' 3300 RPM 450 N m Juoda, raudona 450 W
Yato YT-82020 veržliaraktis 1/4' 3300 RPM 450 N m Juoda, raudona 450 W















Yato YT-82020 veržliaraktis 1/4' 3300 RPM 450 N m Juoda, raudona 450 W
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| International Protection (IP) code | IP20 |
| Built-in light | No |
| Protection class | II |
| Adjustable speed | Yes |
| Product colour | Red, Black |
| Product type | Impact wrench |
| Power source | AC |
| Input power | 450 W |
| Cable length | 4 m |
| Weight | 2.24 kg |
| Sound power level | 107 dB |
| Sound pressure level | 96 dB |
| Idle speed (max) | 3300 RPM |
| Torque (max) | 450 N m |
| Drive size | 1/4" |
| Vibration level | 17.648 m/s² |