-
−16%
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 8 - 9*
d. d.
700Nm sukimo momentas aukštos kokybės darbams. Bešepetėlinis variklis užtikrina didesnį efektyvumą ir ilgaamžiškumą.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto tipas | Smūginis veržliasukis |
| Variklio tipas | Bešepetėlinis |
| Reguliuojamas greitis | Taip |
| Įrankio laikiklis | 1/2" |
| Atbulinė eiga | Taip |
| Produkto spalva | Raudona, Juoda |
| Izoliacijos klasė | III |
| Įmontuota šviesa | Ne |
Galia | |
| Baterijos įtampa | 18 V |
| Maitinimo šaltinis | Baterija |
| Baterijos technologija | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Baterijos talpa | 3 Ah |
| Baterijos įkrovimo laikas | 1.5 h |
Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 1.8 kg |
Veikimas | |
| Sukimo momentas (maks.) | 700 N m |
| Tuščiosios eigos greitis (maks.) | 2600 RPM |
| Tuščiosios eigos smūgių dažnis (maks.) | 5000 IPM |
Pakuotės turinys | |
| Baterijos blokas | Taip |
| Įtrauktų baterijų skaičius | 1 vnt. |
| Nešiojimo dėklas | Taip |
| Įkroviklis | Taip |
| Rinkinys | Adapteris bitams nuo 1/2" iki 1/4" |
Saugos įspėjimas | |
| Įspėjimai | Elektros smūgio pavojus - laikykite prietaisą toliau nuo vandens ir drėgmės. |