- Nauja
- Prekė sandėlyje
Metalo grąžtų komplektas Bosch, 13 vnt
Metalo grąžtų komplektas Bosch, 13 vnt
Metalo grąžtų komplektas Bosch, 13 vnt
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | BOSCH, Bosch |
| Ilgis | 10.1 cm, 131 mm. |
| Darbinės dalies ilgis | 6.3 cm |
| Skersmuo | 6.5 mm |
| Grąžto tipas | HSS |
| Tvirtinimo tipas | Tiesus |
| Komplekte | 13 vnt: 1.5-6.5 mm |
| Apdirbama medžiaga | Metalas |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 mėn |
| Papildoma informacija | Komplektas metalo gręžimui. Laikiklis |
| Svoris | 0.12 kg. |
| Plotis | 78 mm. |
| Aukštis | 13 mm. |
| Pagaminimo šalis | CN |