- Nauja
- Prekė sandėlyje
Metalo grąžtas Bosch Pointteq, 20x205 mm
Metalo grąžtas Bosch Pointteq, 20x205 mm


Metalo grąžtas Bosch Pointteq, 20x205 mm
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | BOSCH, Bosch |
| Ilgis | 20.5 cm, 257 mm. |
| Darbinės dalies ilgis | 14 cm |
| Skersmuo | 20 mm |
| Tvirtinimo tipas | Morse taper |
| Apdirbama medžiaga | Metalas |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 mėn |
| Papildoma informacija | Darbinės vietos ilgis: 140 mm. Tvirtinimo tipas: Morzės kūgio forma |
| Svoris | 0.29 kg. |
| Plotis | 43 mm. |
| Aukštis | 21 mm. |
| Pagaminimo šalis | CN |