- Nauja
- Prekė sandėlyje
Metalo grąžtas Bosch Pointteq, 1x34 mm, 2 vnt
Metalo grąžtas Bosch Pointteq, 1x34 mm, 2 vnt



Metalo grąžtas Bosch Pointteq, 1x34 mm, 2 vnt
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | BOSCH, Bosch |
| Ilgis | 3.4 cm, 165 mm. |
| Darbinės dalies ilgis | 1.2 cm |
| Skersmuo | 1 mm |
| Grąžto tipas | HSS-R |
| Tvirtinimo tipas | Tiesus |
| Komplekte | 2 vnt: 1x12x34 mm |
| Apdirbama medžiaga | Metalas |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 mėn |
| Svoris | 0.009 kg. |
| Plotis | 40 mm. |
| Aukštis | 2 mm. |
| Pagaminimo šalis | CN |