-
−1%
ELEKTROS ĮRANKIŲ KOMBINUOTASIS RINKINYS DEWALT DCK266P2T (DCD796+DCF887) 2X5,0AH 18V
ELEKTROS ĮRANKIŲ KOMBINUOTASIS RINKINYS DEWALT DCK266P2T (DCD796+DCF887) 2X5,0AH 18V
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Reguliuojamas greitis | Taip |
| Atvirkštinė | Taip |
| Smūgio dažnis (min.) | 9350 aps./min. |
| Gręžimo skersmuo pliene (maks.) | 1,3 cm |
| Smūgio dažnis tuščiąja eiga (maks.) | 34000 aps./min. |
| Produkto tipas | Įrankių rinkinys |
| Produkto spalva | Geltona |
| Minkšta rankena | Taip |
| Kombinuoto gręžtuvo maksimalus sukimo momentas | 70 Nm |
| Rankenos forma | Pistoleto rankena |
| Sraigtinės mašinos smūgio dažnis | 0–3800 aps./min. |
| Gręžimo skersmuo medienoje (maks.) | 4 cm |
| Kombinuoto gręžtuvo tuščiosios eigos greitis (maks.) | 2000 aps./min. |
| Didžiausias smūginio suktuvo sukimo momentas | 205 Nm |
| Gręžimo skersmuo plytų mūre (maks.) | 1,3 cm |
| Maitinimo šaltinis | Baterija |
| Baterijų technologija | Ličio jonų (Li-Ion) |
| Baterijos talpa | 5 Ah |
| Baterijos įtampa | 18 V |
| Pridedami akumuliatoriniai įrankiai | Smūginis atsuktuvas, Gręžtuvas/suktuvas |
| Nešiojimo dėklas | Taip |
| Įkroviklis | 1 |
| Nustatykite turinį | Įkroviklis x 1, DCD796 18 V gręžtuvas-suktuvas su smūginiu įkrovikliu, 3 greičių smūginis suktuvas DCF887, Įkraunamos baterijos, 2 vnt., TSTAK II atvejis |
| Baterijų paketas | Taip |
| Pridedamų baterijų skaičius | 2 vnt. |