500W galingas elektrinis smūginis gręžtuvas su reguliuojamu greičiu ir smūginio gręžimo funkcija. Be raktinis chuck'as, minkštas rankenos paviršius ir maksimalus gręžimo skersmuo medienoje - 2,4 cm.
500W galingas elektrinis smūginis gręžtuvas su reguliuojamu greičiu ir smūginio gręžimo funkcija. Be raktinis chuck'as, minkštas rankenos paviršius ir maksimalus gręžimo skersmuo medienoje - 2,4 cm.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 15 - 16*
d. d.
500W elektrinis smūginis gręžtuvas su reguliuojamu greičiu ir smūginio gręžimo funkcija. Beįrankis griebtuvas, minkšta rankena ir maksimalus gręžimo skersmuo 2.4 cm medienoje.
Techniniai duomenys | |
|---|---|
| Tipas | Gręžtuvas |
Galia | |
| Įėjimo galia | 500 W |
| AC įėjimo įtampa | 110 - 240 V |
| Kabelio ilgis | 2 m |
| Maitinimo šaltinis | AC |
Svoris ir matmenys | |
| Gylis | 297 mm |
| Svoris | 1.9 kg |
| Plotis | 77 mm |
| Ūgis | 246 mm |
Veikimas | |
| Tuščiosios eigos greitis (maks.) | 3000 RPM |
| Gręžimo skersmuo akmenyje (maks.) | 1.3 cm |
| Gręžimo skersmuo pliene (maks.) | 1 cm |
| Gręžimo skersmuo medienoje (maks.) | 2.4 cm |
| Gręžimo skersmuo betone (maks.) | 1.3 cm |
Papildoma informacija | |
| Griebtuvo tipas | Beįrankis |
| Reguliuojamas greitis | Taip |
| Smūginis gręžimas | Taip |
| Gylio stabdys | Taip |
| Papildomos funkcijos | Minkšta rankena, papildoma rankena |