DEWALT DCF850N-XJ galios atsuktuvas/smūginis atsuktuvas 1/4' 18V juoda, geltona
DEWALT DCF850N-XJ galios atsuktuvas/smūginis atsuktuvas 1/4' 18V juoda, geltona







DEWALT DCF850N-XJ galios atsuktuvas/smūginis atsuktuvas 1/4' 18V juoda, geltona
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| LED indikatoriai | Taip |
| Reguliuojamas sukimo momentas | Taip |
| Produkto tipas | Smūginis suktuvas |
| Minkšta rankena | Taip |
| Reguliuojamas greitis | Taip |
| Rankenos forma | Pistoleto rankena |
| Griebtuvo skersmuo | 1/4 colio |
| Produkto spalva | Juoda |
| Maitinimo šaltinis | Baterija |
| Baterijos įtampa | 18 V |
| Baterijų technologija | Ličio jonų (Li-Ion) |
| Ilgis | 100,5 mm |
| Svoris | 950 g |
| Sukimo momentas (maks.) | 208 Nm |
| Tuščiosios eigos greitis (2 pavara) | 2800 aps./min. |
| Tuščiosios eigos greitis (3 pavara) | 3250 aps./min. |
| Tuščiosios eigos dažnis | 3800 spm |
| Tuščiosios eigos greitis (1 pavara) | 1000 aps./min. |
| Nešiojimo dėklas | Ne |
| Baterijų paketas | Ne |
| Įkroviklis | Ne |