- Prekė sandėlyje
Bosch GBH 240 F 790 W smūginis gręžtuvas (0611273000)
Bosch GBH 240 F 790 W smūginis gręžtuvas (0611273000)
Bosch GBH 240 F 790 W smūginis gręžtuvas (0611273000)
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 4 - 10*
d. d.
| Prekės ženklas | Bosch |
| Svoris | 5 kg. |
| Gylis | 0,442 m. |
| Plotis | 0,108 m. |
| Ūgis | 0,354 m. |
| Kasetės tipas | SDS Plus |
| Energijos suvartojimas | 790 W |
| Maksimalus tuščiosios eigos greitis | 4200 aps./min. |
| Maksimalus smūgių skaičius per minutę | 930 dūžių per minutę |
| Maksimalus smūgių skaičius per minutę | 2,7 džaulės |
| Maitinimas | Iš tinklo |
| Gręžimas smūginiu būdu | Taip |
| Gręžimas | Taip |
| Mediena | 3 cm |
| Metalas | 1,3 cm |
| Betonas | 2,4 cm |
| Papildoma rankena | Yra |
| Garantija juridiniam asmeniui | 1 metai |