Betono grąžtas Makita SDS+ 16x150/215mm
Betono grąžtas Makita SDS+ 16x150/215mm
Betono grąžtas Makita SDS+ 16x150/215mm
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | MAKITA, Makita |
| Artikulas | E-14744 |
| Ilgis | 21.5 cm, 260 mm. |
| Darbinės dalies ilgis | 15 cm |
| Skersmuo | 16 mm |
| Tvirtinimo tipas | SDS Plus |
| Apdirbama medžiaga | Betonas |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 mėn |
| Svoris | 0.11 kg. |
| Plotis | 16 mm. |
| Aukštis | 16 mm. |
| Pagaminimo šalis | DE |