Feel-Maestro MR510 blender Cooking blender Black, White 300 W
Feel-Maestro MR510 blender Cooking blender Black, White 300 W



Feel-Maestro MR510 blender Cooking blender Black, White 300 W
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Product colour | Black, White |
| Type | Cooking blender |
| Removable bowl | Yes |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Power source | AC |
| Power | 300 W |
| AC input frequency | 50 Hz |
| Pulse function | Yes |
| Number of speeds | 2 |
| Blade material | Stainless steel |