Washing machine LG F4X5011TBB
Washing machine LG F4X5011TBB
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
2 - 4
business days
| Gamintojas | LG |
| Montavimo tipas | Free standing |
| Spalva | Dark grey |
| Skalbimo mašinos tipas | Front load |
| Standartizuotas plotis | 60 cm |
| Gylis | 56.5 cm |
| Skalbimo talpa | 11 kg |
| Maksimalus gręžimo apsukų skaičius | 1400 aps./min. |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | A |
| Energijos suvartojimas 100 ciklų | 31 kWh |
| Vandens suvartojimas 1 ciklui | 46 l |
| Gręžimo efektyvumo klasė | B |
| Garso lygio klasė | A |
| Triukšmo lygis | 71 dB |
| Ciklo trukmė | 240 min. |
| Automatinė dozavimo technologija | Ne |
| Išmani skalbimo technologija | No |
| Stalčius kapsulėms | Nėra |
| Garų technologija | Pridėtiniai garai |
| Būgno apšvietimas | Taip |
| Variklio tipas | Inverter |
| Wi-Fi | Taip |
| Apsauga nuo putojimo | Taip |
| Greito skalbimo programa | Taip |
| Vilnos skalbimo sertifikatas | Ne |
| Karšto vandens prijungimo galimybė | Ne |
| Užraktas nuo vaikų | Taip |
| Garsinis signalas pasibaigus programai | Taip |
| Standartizuotas aukštis | 85 cm |
| Aukštis | 85 cm |
| Plotis | 60 cm |
| Maksimalus gylis | 62 cm |