Washing machine ELECTROLUX EWS6426BE
Washing machine ELECTROLUX EWS6426BE
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
2 - 4
business days
| Gamintojas | Electrolux |
| Montavimo tipas | Free standing |
| Spalva | White |
| Skalbimo mašinos tipas | Front load |
| Standartizuotas plotis | 60 cm |
| Gylis | 37.8 cm |
| Skalbimo talpa | 6 kg |
| Maksimalus gręžimo apsukų skaičius | 1200 aps./min. |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | A |
| Energijos suvartojimas 100 ciklų | 42 kWh |
| Vandens suvartojimas 1 ciklui | 42 l |
| Gręžimo efektyvumo klasė | B |
| Garso lygio klasė | B |
| Triukšmo lygis | 74 dB |
| Ciklo trukmė | 197 min. |
| Automatinė audinių pasvėrimo technologija | Taip |
| Automatinė dozavimo technologija | Ne |
| Išmani skalbimo technologija | No |
| Stalčius kapsulėms | Nėra |
| Garų technologija | Pridėtiniai garai |
| Būgno apšvietimas | Ne |
| Variklio tipas | Inverter |
| Wi-Fi | Ne |
| Apsauga nuo vandens išsiliejimo | Taip |
| Programų skaičius | 14 |
| Greito skalbimo programa | Taip |
| Laiko trumpinimo funkcija | Taip |
| Vilnos skalbimo sertifikatas | Taip |
| Standartizuotas aukštis | 85 cm |
| Aukštis | 84.3 cm |
| Plotis | 59.5 cm |
| Maksimalus gylis | 41.1 cm |