Washing machine ELECTROLUX EW6SM404W
Washing machine ELECTROLUX EW6SM404W
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
2 - 4
business days
| Gamintojas | Electrolux |
| Montavimo tipas | Free standing |
| Spalva | White |
| Skalbimo mašinos tipas | Front load |
| Standartizuotas plotis | 60 cm |
| Gylis | 33.8 cm |
| Skalbimo talpa | 4 kg |
| Maksimalus gręžimo apsukų skaičius | 1000 aps./min. |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | D |
| Energijos suvartojimas 100 ciklų | 55 kWh |
| Vandens suvartojimas 1 ciklui | 35 l |
| Gręžimo efektyvumo klasė | C |
| Garso lygio klasė | B |
| Triukšmo lygis | 76 dB |
| Ciklo trukmė | 175 min. |
| Automatinė audinių pasvėrimo technologija | Taip |
| Automatinė dozavimo technologija | Ne |
| Išmani skalbimo technologija | No |
| Stalčius kapsulėms | Nėra |
| Garų technologija | Pridėtiniai garai |
| Būgno apšvietimas | Ne |
| Variklio tipas | Universalus |
| Wi-Fi | Ne |
| Apsauga nuo vandens išsiliejimo | Taip |
| Apsauga nuo putojimo | Taip |
| Programų skaičius | 15 |
| Greito skalbimo programa | Taip |
| Vilnos skalbimo sertifikatas | Taip |
| Karšto vandens prijungimo galimybė | Ne |
| Užraktas nuo vaikų | Taip |
| Standartizuotas aukštis | 85 cm |
| Aukštis | 84.3 cm |
| Plotis | 59.5 cm |
| Maksimalus gylis | 37.2 cm |