-
−1%
Washing machine AEG LFR61944BE
Washing machine AEG LFR61944BE
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
2 - 4
business days
| Gamintojas | AEG |
| Montavimo tipas | Free standing |
| Skalbimo mašinos tipas | Front load |
| Skalbimo talpa | 9 kg |
| Maksimalus gręžimo apsukų skaičius | 1400 aps./min. |
| Energijos suvartojimas 100 ciklų | 49 kWh |
| Vandens suvartojimas 1 ciklui | 50 l |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | A |
| Garso lygio klasė | B |
| Triukšmo lygis | 76 dB |
| Ciklo trukmė | 220 min. |
| Gręžimo efektyvumo klasė | B |
| Automatinė audinių pasvėrimo technologija | Taip |
| Automatinė dozavimo technologija | Ne |
| Išmani skalbimo technologija | No |
| Garų technologija | Ne |
| Stalčius kapsulėms | Nėra |
| Variklio tipas | Inverter |
| Būgno apšvietimas | Ne |
| Wi-Fi | Ne |
| Apsauga nuo vandens išsiliejimo | Taip |
| Apsauga nuo putojimo | Taip |
| Programų skaičius | 10 |
| Greito skalbimo programa | Taip |
| Laiko trumpinimo funkcija | Taip |
| Vilnos skalbimo sertifikatas | Taip |
| Karšto vandens prijungimo galimybė | Ne |
| Atidėjimo funkcija | Pradžios |
| Užraktas nuo vaikų | Taip |
| Standartizuotas aukštis | 85 cm |
| Standartizuotas plotis | 60 cm |
| Aukštis | 84.7 cm |
| Plotis | 59.7 cm |
| Gylis | 63.6 cm |
| Maksimalus gylis | 66 cm |
| Spalva | White |