Washer-Dryer ELECTROLUX EW9WN249W
Washer-Dryer ELECTROLUX EW9WN249W
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
2 - 4
business days
| Gamintojas | Electrolux |
| Montavimo tipas | Free standing |
| Skalbimo mašinos tipas | Washer-dryer |
| Skalbimo talpa | 9 kg |
| Džiovinimo talpa | 6 kg |
| Maksimalus gręžimo apsukų skaičius | 1400 aps./min. |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (Skalbimas + Džiovinimas) | D |
| Energijos suvartojimas 100 ciklų | 57 kWh |
| Energijos suvartojimas 100 ciklų (Skalbimas + Džiovinimas) | 275 kWh |
| Vandens suvartojimas 1 ciklui | 46 l |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | B |
| Vandens suvartojimas 1 ciklui (Skalbimas + Džiovinimas) | 50 l |
| Garso lygio klasė | B |
| Triukšmo lygis | 75 dB |
| Ciklo trukmė | 220 min. |
| Ciklo trukmė (Skalbimas + Džiovinimas) | 560 min. |
| Gręžimo efektyvumo klasė | B |
| Automatinė audinių pasvėrimo technologija | Taip |
| Automatinė dozavimo technologija | Ne |
| Išmani skalbimo technologija | Ideal detergent pre-mixing technology |
| Garų technologija | Garų programa |
| Stalčius kapsulėms | Nėra |
| Variklio tipas | Inverter |
| Būgno apšvietimas | Ne |
| Wi-Fi | Ne |
| Pūkų filtras | Taip |
| Šilumos siurblio džiovinimo technologija | Taip |
| Apsauga nuo vandens išsiliejimo | Taip |
| Apsauga nuo putojimo | Taip |
| Programų skaičius | 10 |
| Vilnos skalbimo sertifikatas | Taip |
| Užraktas nuo vaikų | Taip |
| Standartizuotas aukštis | 90 cm |
| Standartizuotas plotis | 60 cm |
| Aukštis | 87 cm |
| Plotis | 59.7 cm |
| Gylis | 63.6 cm |
| Maksimalus gylis | 66 cm |
| Spalva | White |