Washer-Dryer ELECTROLUX EW7W368SI
Washer-Dryer ELECTROLUX EW7W368SI
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
2 - 4
business days
| Gamintojas | Electrolux |
| Montavimo tipas | Built in |
| Skalbimo mašinos tipas | Washer-dryer |
| Spalva | White |
| Skalbimo talpa | 8 kg |
| Džiovinimo talpa | 4 kg |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (Skalbimas + Džiovinimas) | D |
| Energijos suvartojimas 100 ciklų | 54 kWh |
| Energijos suvartojimas 100 ciklų (Skalbimas + Džiovinimas) | 217 kWh |
| Programų skaičius | 14 |
| Vandens suvartojimas 1 ciklui | 45 l |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | B |
| Maksimalus gręžimo apsukų skaičius | 1600 aps./min. |
| Vandens suvartojimas 1 ciklui (Skalbimas + Džiovinimas) | 60 l |
| Garso lygio klasė | A |
| Triukšmo lygis | 70 dB |
| Automatinė audinių pasvėrimo technologija | Taip |
| Automatinė dozavimo technologija | Ne |
| Ciklo trukmė | 200 min. |
| Išmani skalbimo technologija | No |
| Ciklo trukmė (Skalbimas + Džiovinimas) | 340 min. |
| Garų technologija | Garų programa |
| Gręžimo efektyvumo klasė | B |
| Variklio tipas | Inverter |
| Šilumos siurblio džiovinimo technologija | Ne |
| Stalčius kapsulėms | Nėra |
| Aukštis | 81.9 cm |
| Plotis | 59.6 cm |
| Būgno apšvietimas | Ne |
| Gylis | 54 cm |
| Standartizuotas aukštis | 85 cm |
| Standartizuotas plotis | 60 cm |
| Maksimalus gylis | 55.3 cm |
| Wi-Fi | Ne |
| Pūkų filtras | Ne |
| Apsauga nuo vandens išsiliejimo | Taip |
| Apsauga nuo putojimo | Taip |
| Vilnos skalbimo sertifikatas | Taip |
| Karšto vandens prijungimo galimybė | Ne |
| Užraktas nuo vaikų | Taip |