Washer-Dryer ELECTROLUX EW7W2492E
Washer-Dryer ELECTROLUX EW7W2492E
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
2 - 4
business days
| Gamintojas | Electrolux |
| Montavimo tipas | Free standing |
| Spalva | White |
| Skalbimo mašinos tipas | Washer-dryer |
| Standartizuotas plotis | 60 cm |
| Gylis | 57.6 cm |
| Skalbimo talpa | 9 kg |
| Džiovinimo talpa | 5 kg |
| Maksimalus gręžimo apsukų skaičius | 1400 aps./min. |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | A |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (Skalbimas + Džiovinimas) | D |
| Energijos suvartojimas 100 ciklų | 49 kWh |
| Energijos suvartojimas 100 ciklų (Skalbimas + Džiovinimas) | 265 kWh |
| Vandens suvartojimas 1 ciklui | 45 l |
| Vandens suvartojimas 1 ciklui (Skalbimas + Džiovinimas) | 64 l |
| Gręžimo efektyvumo klasė | B |
| Garso lygio klasė | A |
| Triukšmo lygis | 72 dB |
| Ciklo trukmė | 228 min. |
| Ciklo trukmė (Skalbimas + Džiovinimas) | 365 min. |
| Automatinė audinių pasvėrimo technologija | Taip |
| Automatinė dozavimo technologija | Ne |
| Išmani skalbimo technologija | No |
| Stalčius kapsulėms | Nėra |
| Garų technologija | Garų programa |
| Būgno apšvietimas | Ne |
| Variklio tipas | Inverter |
| Wi-Fi | Ne |
| Šilumos siurblio džiovinimo technologija | Ne |
| Apsauga nuo putojimo | Taip |
| Vilnos skalbimo sertifikatas | Taip |
| Užraktas nuo vaikų | Taip |
| Standartizuotas aukštis | 85 cm |
| Aukštis | 84.7 cm |
| Plotis | 59.7 cm |
| Maksimalus gylis | 59.9 cm |