Washer-Dryer AEG LWR98165NXE
Washer-Dryer AEG LWR98165NXE
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
42 - 44
business days
| Gamintojas | AEG |
| Montavimo tipas | Free standing |
| Spalva | White |
| Skalbimo mašinos tipas | Washer-dryer |
| Standartizuotas plotis | 60 cm |
| Gylis | 63.6 cm |
| Skalbimo talpa | kg |
| Džiovinimo talpa | 6 kg |
| Maksimalus gręžimo apsukų skaičius | 1600 aps./min. |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | A |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (Skalbimas + Džiovinimas) | B |
| Energijos suvartojimas 100 ciklų | 51 kWh |
| Energijos suvartojimas 100 ciklų (Skalbimas + Džiovinimas) | 206 kWh |
| Vandens suvartojimas 1 ciklui | 47 l |
| Vandens suvartojimas 1 ciklui (Skalbimas + Džiovinimas) | 48 l |
| Gręžimo efektyvumo klasė | B |
| Garso lygio klasė | B |
| Triukšmo lygis | 76 dB |
| Ciklo trukmė | 235 min. |
| Ciklo trukmė (Skalbimas + Džiovinimas) | 530 min. |
| Automatinė audinių pasvėrimo technologija | Taip |
| Automatinė dozavimo technologija | Ne |
| Išmani skalbimo technologija | No |
| Stalčius kapsulėms | Nėra |
| Garų technologija | Garų programa |
| Būgno apšvietimas | Ne |
| Variklio tipas | Inverter |
| Wi-Fi | Taip |
| Pūkų filtras | Taip |
| Šilumos siurblio džiovinimo technologija | Taip |
| Apsauga nuo vandens išsiliejimo | Taip |
| Programų skaičius | 10 |
| Vilnos skalbimo sertifikatas | Taip |
| Karšto vandens prijungimo galimybė | Ne |
| Standartizuotas aukštis | 90 cm |
| Aukštis | 87 cm |
| Plotis | 59.7 cm |
| Maksimalus gylis | 66 cm |