SanDisk Ultra Flair 128GB, USB 3.0 Flash Drive, 150MB/s read
SanDisk Ultra Flair 128GB, USB 3.0 Flash Drive, 150MB/s read
SanDisk Ultra Flair 128GB, USB 3.0 Flash Drive, 150MB/s read
Guarantee
60 month
Delivery from Lithuania in
2 - 4
business days
| Storage Capacity | 128 GB |
| Interface | USB 3.0 |
| Connector | USB Type A |
| Data Transfer Rate | 5 Gbps |
| Flash Memory Read Data Transfer Rate | 150 MB/sec |
| Features | Capless Design Strap Hole |
| External Color | Metal/Black |
| Fabrication Material | Plastic Metal |
| Warranty Term (month) | 60 month(s) |
| Warranty Validation Criteria | Serial Number |
| Weight | 0.005 kg |
| Pack Weight Netto (kg) | 0.01 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Package Type | Retail |
| EAN Code | 619659136710 |