SanDisk Cruzer Blade USB Flash Drive 32GB
SanDisk Cruzer Blade USB Flash Drive 32GB
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
2 - 4
business days
| Storage Capacity | 32 GB |
| Interface | USB 2.0 |
| Connector | USB Type A |
| Data Transfer Rate | 480 Mbps |
| Features | Capless Design Strap Hole |
| External Color | Black/Red |
| Depth | 41.5 mm |
| Height | 7.4 mm |
| Width | 17.6 mm |
| Maximum Operating Ambient Temperature | 45 °C |
| Minimum Operating Ambient Temperature | 0 °C |
| Maximum Non-Operating Ambient Temperature | 70 °C |
| Minimum Non-Operating Ambient Temperature | -10 °C |
| Warranty Term (month) | 24 month(s) |
| Warranty Validation Criteria | Serial Number |
| Weight | 0.005 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Package Type | Retail |
| EAN Code | 619659069193 |