Refrigerator ELECTROLUX LNT7ME32M2
Refrigerator ELECTROLUX LNT7ME32M2
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
2 - 4
business days
| Gamintojas | Electrolux |
| Montavimo tipas | Free standing |
| Tipas | Fridge with bottom freezer |
| Šaldymo technologijos tipas | Full no frost |
| Aukštis | 186 cm |
| Plotis | 59.5 cm |
| Gylis | 66.2 cm |
| Spalva | Black (Glass) |
| Papildoma informacija | Matt color |
| Vėsusis stalčius | Artima 0°C zona |
| Valdymas | Internal touch control LCD |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | E |
| Metinės energijos sąnaudos | 250 kWh |
| Keičiamas šaldiklis į šaldytuvą | Ne |
| Naudinga šaldytuvo talpa | 230 l |
| Naudinga šaldiklio talpa | 101 l |
| Drėgmės išlaikymo technologija | Taip |
| Minkštas durelių uždarymas | Ne |
| Metalizuota galinė sienelė | Taip |
| Durų rankena | Ne |
| Reguliuojamos drėgmės vaisių/daržovių stalčius | Taip |
| Ledukų generatorius | No |
| Kompresoriaus tipas | Inverter |
| Ventiliatorius | Taip |
| Oro valymo filtras | Ne |
| Butelių lentyna | Nėra |
| Individualus lentynėlių išdėstymas durelėse | Ne |
| Greitas vėsinimas šaldytuve | Taip |
| Keičiama durų atidarymo kryptis | Taip |
| Apšvietimas | LED |
| Šaldiklio stalčių/lentynų skaičius | 3 |
| Greito užšaldymo funkcija šaldiklyje | Taip |
| Triukšmo lygis | 38 dB |
| Garso lygio klasė | C |
| Standartizuotas aukštis | 190 cm |
| Standartizuotas plotis | 60 cm |
| Wi-Fi | Ne |