Refrigerator ELECTROLUX LFB2AE88S1
Refrigerator ELECTROLUX LFB2AE88S1
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
7 - 9
business days
| Gamintojas | Electrolux |
| Montavimo tipas | Built in |
| Tipas | Fridge with freezer inside |
| Šaldymo technologijos tipas | Static |
| Standartizuotas plotis | 60 cm |
| Aukštis | 87.3 cm |
| Plotis | 54.8 cm |
| Gylis | 54.9 cm |
| Spalva | White |
| Standartizuotas aukštis | 90 cm |
| NAUJOJI energijos vartojimo efektyvumo klasė | E |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | E |
| Garso lygio klasė | C |
| Keičiamas šaldiklis į šaldytuvą | Ne |
| Valdymas | Touch control |
| Metinės energijos sąnaudos | 143 kWh |
| Vėsusis stalčius | No |
| Naudinga šaldytuvo talpa | 109 l |
| Reguliuojamos drėgmės vaisių/daržovių stalčius | Ne |
| Naudinga šaldiklio talpa | 14 l |
| Vyrių tipas | Sliding |
| Minkštas durelių uždarymas | Ne |
| Metalizuota galinė sienelė | Ne |
| Durų rankena | Ne |
| Ledukų generatorius | No |
| Kompresoriaus tipas | On-Off |
| Oro valymo filtras | Ne |
| Ventiliatorius | Ne |
| Butelių lentyna | Nėra |
| Dalijama stiklo lentyna | Ne |
| Durų užraktas | Ne |
| Individualus lentynėlių išdėstymas durelėse | Ne |
| Apšvietimas | Nėra, LED |
| Wi-Fi | Ne |
| Šaldiklio stalčių/lentynų skaičius | 1 |
| Greitas vėsinimas šaldytuve | Taip |
| Keičiama durų atidarymo kryptis | Taip |
| Užšaldymo galingumas per 24 val. | 2.5 kg/24 val. |
| Šalčio išlaikymo trukmė šaldiklyje nutrūkus elektros tiekimui | 9 val. |
| Šaldiklio šaldymo temperatūra | -15°C - -24°C |
| Greito užšaldymo funkcija šaldiklyje | Taip |
| Triukšmo lygis | 37 dB |
| Kylančios temperatūros indikatorius | Ne |
| Antibakterinė technologija | No |
| Atostogų funkcija | Ne |
| Ekonominis režimas | Ne |
| Pilnai išimami krepšiai ir stiklinės lentynos šaldiklyje | Ne |
| Atvirų durų signalas | Ne |