LORGAR MPA14XL, non-waterproof polyester fabric, with stitched edge.
LORGAR MPA14XL, non-waterproof polyester fabric, with stitched edge.






LORGAR MPA14XL, non-waterproof polyester fabric, with stitched edge.
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
2 - 4
business days
| Accessory Name | MPA14XL, non-waterproof polyester fabric, with stitched edge |
| Edge | Double-stitched |
| Compliant Devices | Mouse |
| Device Function | Mouse Pad |
| External Color | White/Black |
| Simple Color | White |
| Width | 3 mm |
| Height | 400 mm |
| Depth | 900 mm |
| Warranty Term (month) | 24 month(s) |
| Warranty Validation Criteria | Serial Number |
| Pack Length (mm) | 417 mm |
| Pack Width (mm) | 90 mm |
| Pack Height (mm) | 90 mm |
| Weight | 0.952 kg |
| Pack Weight Netto (kg) | 0.702 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Package Type | Retail |
| EAN Code | 5291485019761 |