-
−10%
Yeelight Cube Smart table lamp Wi-Fi/Bluetooth
Yeelight Cube Smart table lamp Wi-Fi/Bluetooth
Guarantee
12 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Interface | Wi-Fi/Bluetooth |
| Wi-Fi standards | 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b |
| Type | Smart table lamp |
| Product colour | Black |
| Bluetooth version | 5.0 |
| Light colour | Multicolour |
| Wi-Fi frequency | 2.4 GHz |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Yes |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Power source type | AC |
| Cable length | 1.5 m |
| Mobile operating systems supported | Android 8.0, Android 9.0, Android 11.0, iOS 16, Android 10.0, Android 7.0, Android 12.0, Android 13.0 |
| Smartphone/tablet remote support | Yes |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |