Laptop HP OmniBook X Flip Ryzen™ AI 5 340 16/512GB,14"
Laptop HP OmniBook X Flip Ryzen™ AI 5 340 16/512GB,14"
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | HP, HP |
| Series | HP OmniBook X Flip |
| Computer type | For business |
| Weight | 1.39 kg, 2.44 kg. |
| Length | 313mm, 380 mm. |
| Width | 218.5 mm, 280 mm. |
| Height | 14.6 mm, 80 mm. |
| Screen diagonal | 14 inches |
| Screen surface type | Glossy |
| Body color | Silver color |
| IPS screen | Yes |
| Housing material | Plastic |
| Random Access Memory (RAM) | 16GB |
| Video card model | AMD Radeon™ 840M |
| SSD disk capacity | 512GB |
| Installed operating system | Windows |
| Media type | SSD |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Processor type | AMD |
| Processor class | Ryzen AI |
| Processor cores | 6 |
| RAM type | LPDDR5X |
| Total computer memory capacity | 512GB |
| With video camera | Yes |
| Built-in microphone | Yes |
| Keyboard language | English (US) |
| Keyboard backlight | Yes |
| Separate number block | No |
| Connectors | USB Type A, Combo audio jack, USB Type-C, HDMI 2.1 |
| Country of manufacture | CN |