Laptop computer Fujitsu LB E449 14 FHD i3-8130U 8GB 256SSD EN W10P Grey
Laptop computer Fujitsu LB E449 14 FHD i3-8130U 8GB 256SSD EN W10P Grey
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 8
business days
| Color | Grey |
| Compatible Brand | Fujitsu |
| Brand | Fujitsu |
| EAN | 4063872097840 |
| Connections | 2x USB 3.0, C tipa USB, VGA, HDMI, DC-in, RJ-45, audio (3,5 mm) |
| HDMI input | Yes |
| USB ports | 3 |
| Dimensions (mm) | 333.6 x 234 x 23.9 |
| Weight (gr) | 1790 |
| Operating system (OS) | Windows 10 Pro |
| Processor | Intel i3-8130U |
| Processor frequency (GHz) | 2.2 - 3.4 |
| Number of cores | 2 |
| Number of threads | 4 |
| RAM | 8GB |
| Memory type | DDR4 |
| Audio card | Realtek ALC3287 |
| Video card | Intel UHD Graphics 620 |
| Video Ñ ard (type) | Integrated |
| Video memory | Dynamic memory |
| Solid-state drive (SSD) | 256GB |
| LAN card | 1000 MB/s |
| Built-in microphone | Yes |
| Drive | No |
| Integrated webcam | Yes |