LOGITECH Slim Solar+ for Business - GRAPHITE - US INT'L - 2.4GHZ/BT - INTNL-973 - UNIV
LOGITECH Slim Solar+ for Business - GRAPHITE - US INT'L - 2.4GHZ/BT - INTNL-973 - UNIV
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
2 - 4
business days
| Device Location | External |
| Connectivity Technology | Wireless |
| Wireless Technology | Bluetooth/RF |
| Interface | USB |
| Form Factor | Desktop |
| Keyboard Features | Num Keypad Full size Connect up to 3 Devices Recycled Plastic Logi LightCharge technology Customizable Action Key Customizable AI Launch Key Time saving shortcuts Self-charged by renewable solar energy |
| Networking Type | Bluetooth Adapter |
| Platform Compability | Linux Android Mac OS Windows iPad ChromeOS |
| Battery Average Run Time | up to 4 month(s) |
| Localization | US English |
| External Color | Graphite |
| Included Accessories | Quick Start Guide |
| Compliant Devices | PC Other |
| Width | 430.8 mm |
| Height | 142.9 mm |
| Depth | 20.2 mm |
| Nominal Weight | 0.7 kg |
| Warranty Term (month) | 24 month(s) |
| Warranty Validation Criteria | Serial Number |
| Pack Length (mm) | 448 mm |
| Pack Width (mm) | 164 mm |
| Pack Height (mm) | 31 mm |
| Weight | 0.94 kg |
| Pack Weight Netto (kg) | 0.1 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Package Type | Retail |
| EAN Code | 5099206132221 |